Тривають канікули з 15.10 до 27.10.

Останній дзвоник

На виконання рішення Виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 13.04.2020р. №168/7 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених на підтримку мешканців міста, які у період карантину, введеного для запобігання поширенню короновірусної хвороби (COVID -19), опинились у скрутних життєвих обставинах, в тому числі внаслідок втрати джерел доходів та затвердження складу оргкомітету»

У К Р А Ї Н А,  Чернівецька міська рада

У П Р А В Л I Н Н Я   О С В I Т И

вул. Героїв Майдану, 176, м.Чернівці, 58029 тел./факс (0372) 53-30-87, E-mail:osvitacv@gmail.com. Код ЄДРПОУ №02147345

24.04.2020 № 01-34/866

Керівникам закладів освіти міста Чернівців

На виконання рішення Виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 13.04.2020р. №168/7 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених на підтримку мешканців міста, які у період карантину, введеного для запобігання поширенню короновірусної хвороби (COVID -19), опинились у скрутних життєвих обставинах, в тому числі внаслідок втрати джерел доходів та затвердження складу оргкомітету»

, враховуючи протокольне рішення від 07.04.2020р. управління освіти Чернівецької міської ради інформує, що визначено умови та механізм отримання продуктових наборів мешканцями міста, які зареєстровані, або постійно проживають та працюють (працювали) у місті Чернівці. До складу продуктових наборів можуть входити наступні продукти харчування: круп’яні, макаронні вироби бобові, цукор, печиво, олія, чай, консерви (рибні або м’ясні, овочеві). Продуктовий набір надається із розрахунку 1 пакунок на сім’ю до 4-х осіб включно, 2 пакунка на сім’ю від 5-ти до 10-ти осіб,                      3 пакунка на сім’ю від 10-ти і більше осіб.

Для формування заяви на отримання продуктового набору заявник звертається в телефонному режимі до департаменту праці та соціального захисту населення міської ради та проходить усне опитування для визначення його життєвих обставин. Під час проходження опитування заявник повідомляє наступну інформацію:

-          Прізвище,ім’я та по батькові;

-          Контактний телефон;

-          Дата народження;

-          Серія і номер паспорта;

-          Зареєстроване місце проживання та фактичне місце проживання;

-          Кількість членів сім’ї домогосподарства;

-          Необхідність доставки продуктового набору або можливість отримати самостійно;

-          Джерело доходу до введення карантину.

Для надання інформації необхідно звертатися за телефонами:

Шеченківський район: 51-40 -95; 51-68-21.

Першотравневий район: 57-16-59;   54-08-26.

Садгірський район: 56-23-85.

Кол-центр:15-80.

До уваги керівників закладів освіти міста!

Просимо терміново розмістити інформацію на сайтах закладів освіти. Про можливість отримання продуктових пакетів повідомити працівників навчальних установ, сім’ї учнів (вихованців), які потребують особливої соціальної уваги, колишніх працівників, які знаходяться на пенсії, ветеранів війни і праці, які проживають у мікрорайонах закладів освіти. У разі відсутності можливості зв’язатися за вказаними телефонами, надати практичну допомогу вище зазначеним особам.

Начальник управління освіти

Чернівецької міської ради                                                                                       С.В.Мартинюк

Застанкевич І.Л., 53-33-39

Гаврилова Л.М., 53-41-20