Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецька гімназія №5
Чернівецька спеціалізована школа І ступеня №23
м.Чернівці, вул.Д.Загула, 8
53-20-90, 53-21-60
Тривають канікули з 15.10 до 27.10.

Випадкове відео

Ми вільні, бо ми гідні

Чернівецька гімназія №5 - учителі, учні і батьки школярів підтримали ініціативу голови учнівської ради гімназії Аріани Волощук щодо допомоги лікарням. Задумали і зробили! Сьогодні завезли до дитячого інфекційного відділення обласної лікарні паперові рушники, дві ваги малюкові і шістнадцять приліжкових тумбочок.

acc.cv.ua  https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/zavershiti-navchannya-dobroyu-spravoyu-u-chernivcyah-vipuskniki-iniciyuvali-blagodiynu-akciyu-schob-dopomogti-dityachiy-likarni-57979?fbclid=IwAR0u2WOp2I7nxGcHbby2H-FFGbdAjnTsE5eVBP7rLgDuawFnUctgWecRr00


А далі - пряма мова ініціаторки благодійної акції одинадцятикласниці Ariana Voloshchuk : " Ідея організувати благодійну акцію в мене виникла миттєво, але я була впевнена, що мене підтримають, адже наша шкільна родина ніколи не стоїть осторонь подій в державі. Спочатку я звернулася до випускників, щоб завершити навчання доброю справою - мене підтримали! Відразу ж долучилися і вчителі, а згодом учні всіх класів нашої гімназії, батьки гімназистів та просто небайдужі українці. Я дуже рада, що так швидко ми зробити добру справу разом і, можливо, це буде гарним прикладом для інших."
ДЯКУЄМО ВСІМ ПРИЧЕТНИМ ЗА БЛАГОДІЮ! Усім благодійникам - за кошти, фірмі "Імпульс" - за швидке виготовлення тумбочок і вагому скидку в ціні, Петро Прокопів - за доставку паперових рушників і скидку в ціні. ДОЛУЧАЙТЕСЯ, ДРУЗІ!