УВАГА! УВАГА! УВАГА! Інформація для батьків! Попереднє зарахування учнів до першого класу 2020/2021 н.р..

Гімназисти долучилися до проєкту від ЮНІСЕФ про COVID-19, який ініціювали Дитячий фонд ООН в Україні, Міністерство освіти і науки України, ГО “Смарт освіта”.

Проєкт – це урок біології, який мав на меті дати дітям необхідні знання та навчити відрізняти правду про коронавірус від міфів про нього, зрозуміти важливість карантинних заходів та правил особистої гігієни через призму наукових знань. Шляхом інтеракції діти мали змогу проявити й свої креативні здібності. Одним із завданням було написання історії боротьби імунної системи проти вірусу. Одні учні описали життєві ситуації,   інші придумали казки й притчі, а були й такі, що написали вірші або надихнулись і створили малюнок.