1-2 жовтня - єдиний урок до Дня міста Чернівці. Благодійна акція до Всесвітнього дня захисту тварин.

Ми вільні, бо ми гідні

До уваги батьків!
Згідно з Регламентом під час підготовки та організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину в 2020/2021 навчальному році батьки зобов’язані:
1. Виконувати Правила внутрішнього трудового розпорядку школи, а саме:
• категорично забороняється заходити у приміщення школи;
• слідкувати за оголошеннями на сайті школи та реагувати на повідомлення класного керівника;
• допомагати в організації освітнього процесу відповідно до рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 (зелена, жовта, помаранчева і червона зони).
2.Заповнити й подати у заклад освіти інформаційну згоду за формою, що додається.
3.Здійснювати вранці перед виходом з дому температурний скринінг дітей із записом показників у щоденнику.
4.У разі виявлення симптомів респіраторних захворювань у дитини чи в когось із членів сім’ї залишити дитину вдома та попередити класного керівника.

5.Забезпечити дитину засобами індивідуального захисту (2 маски, одноразові медичні рукавички, пляшечка з дезрозчином, вологі серветки).
6. Подбати про питний режим (пляшечка з водою) та харчування дитини під час перебування у школі.
7. Одягати респіратор або захисну маску (у тому числі саморобну) та дотримуватись соціального дистанціювання під час перебування на території закладу освіти.
8. У разі тимчасової ізоляції дитини за повідомленням класного керівника або медичного працівника з’явитися в заклад освіти.
9.Бути постійно на зв’язку.
10.Повідомити заздалегідь працівників закладу освіти про наявність у дітей алергічних реакцій на спиртовмісні дезінфікуючі засоби.