Україні - 30! Рідній школі - 125!

Ми вільні, бо ми гідні

30 серпня в Актовій залі ліцею відбулося засідання педагогічної ради.

Результатом конструктивної розмови стало схвалення стратегії розвитку закладу до 2025 року, освітньої програми на поточний навчальний рік, правил внутрішнього трудового розпорядку, затвердження положення про академічну доброчесність, низки рішень щодо методичного забезпечення освітнього процесу, підвищення професійної майстерності та кваліфікації педагогічних працівників, напрямків виховної роботи та підтримки обдарованих учнів. Окремі питання, такі як профілізація старшої школи та допрофільне навчання, моральне та матеріальне заохочення учнів та педагогічних працівників, дотримання правил і принципів академічної доброчесності потребують широкого обговорення з усіма учасниками освітнього процесу, зокрема з ліцеїстами та їх батьками.

Сподіваємось, що прийнятті рішення покращать освітній процес і будуть з розумінням сприйнятті батьківською громадою та учнівством.