УВАГА! УВАГА! УВАГА! Інформація для батьків! Попереднє зарахування учнів до першого класу 2020/2021 н.р..

Ми вільні, бо ми гідні

Інформація про сучасну матеріальну базу гімназії № 5:

У гімназії є 26 навчальні приміщення:

української мови і літератури – 4;
зарубіжної літератури – 1;
англійської мови  – 5;
німецької мови – 1;
математики – 2;
фізики – 1;
хімії – 1;
біології – 1;
географії – 1;
історії – 1;
мистецтва – 1;
інформатики – 2;
музей закладу – 1;
спортивний зал - 2;
актова зала – 1;
бібліотека та читацький зал - 1.

Науково-методична робота гімназії спрямована на реалізацію освітньо-виховної мети:

абезпечення єдиного освітнього простору для креативного навчання кожної дитини, розвитку потенційних можливостей і гарантованого рівня підготовки випускника до самореалізації в соціумі”.

Є необхідні умови для її реалізації: становлення особистісно-орієнтованого підходу до розвитку, навчання і виховання дітей, оновлення змісту освіти, впровадження нових освітніх технологій, удосконалення системи демократичного управління навчальним закладом.

Фактори, які сприяють реалізації освітньо-виховної мети:  удосконалення науково-теоретичної, методичної та психолого-педагогічної підготовки вчителів.

Центром науково-методичної роботи гімназії є методичний кабінет, який визнано „зразковим” за підсумками обласного конкурсу методичних кабінетів.

Сьогодні навчальний заклад складається зі спеціалізованої школи І ступеня № 23 з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії № 5 — багатопрофільного загальноосвітнього навчального закладу ІI-III ступенів, щоздійснює гуманітарну, суспільно-гуманітарну, гуманітарно-природничу та культурно-естетичну підготовку талановитої учнівської молоді міста.

• Директор гімназії та СШ І ступеня № 23                     Мінакова Тетяна Георгіївна
  • Заступник директора з навчально-виховної роботи    Паламар Ніна Мартіянівна

в початковій школі

• Заступник директора з виховної роботи                     Абрам’юк Галина Йосипівна

Кількісний та якісний склад учителів гімназії:

педагогів — 50

Заслужених вчителів України — 2:

-          Заслужений вчитель України, вчитель хімії Вишкварко Л.І.

-          Заслужений вчитель України, вчитель початкових класів Косован О.К.

нагороджених нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» - 5:

-         директор гімназії № 5, учитель математики Мінакова Т.Г.;

-         заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови і літератури Фурдига Г.В.;

-          учитель української мови і літератури Каніна Н.М.;

-          учитель української мови і літератури Марченко Т.М.;

-          учитель української мови і літератури Галай Т.М.

лауреатів премії ім. О.Поповича — 3:

-          директор гімназії № 5, учитель математики Мінакова Т.Г.;

-          заступник директора  з виховної роботи, учитель біології Абрам’юк Г.Й.;

-          учитель історії і правознавства Посполітак О.Г.

лауреатів премії ім. Ю.Федьковича — 4:

-        директор гімназії № 5, учитель математики Мінакова Т.Г.;

-       заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови і

літератури Фурдига Г.В.;

-        заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель біології Руснак Т.М.;

-          Заступник директора з навчально-виховної роботи  в початковій школі Паламар Н.М.

регіональний фіналіст американо-української програми „TEA” – вчитель англійської мови Підлубна С.І.

переможець І та ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2010» в номінації «Правознавство» - Прокопів Д.В.

переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2011» в номінації «Початкові класи» - Косован О.К.

нагороджених почесною відзнакою Чернівецької міської ради - медаллю «На славу Чернівців» - 2:

-          директор гімназії № 5, учитель математики Мінакова Т.Г.;

-          учитель математики Дроник Я.М.

Вчителі – призери міського конкурсу „Вчитель року”:
1)    Каніна Надія Миколаївна – ІІ місце, 1999 рік, номінація „Українська мова і література”;
2)    Фурдига Галина Василівна – ІІ місце, 2000 рік, номінація „Українська мова і література”;
3)    Марченко Тамара Михайлівна – ІІ місце, 2001 рік, номінація „Зарубіжна література”;
4)    Олексієвич Наталія Любомирівна – ІІ місце, 2001 рік, номінація „Фізика”;
5)    Сокол Наталія Василівна – ІІ місце, 2001 рік, номінація „Фізична культура”;
6)    Абрам’юк Галина Йосипівна – переможець міського конкурсу, 2006 рік, номінація „Заступник з виховної роботи”.

Вчителі – призери обласного конкурсу „Вчитель року”:
1)    Абрам’юк Галина Йосипівна – переможець обласного конкурсу, 2006 рік, номінація „Заступник з виховної роботи”.

Вчителі – призери всеукраїнського конкурсу  „Вчитель року”:
1)    Яківчик Олеся Мерославівна – переможець всеукраїнського конкурсу, 2016 рік, номінація „Учитель англійської мови”.