Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецька гімназія №5
Чернівецька спеціалізована школа І ступеня №23
м.Чернівці, вул.Д.Загула, 8
53-20-90, 53-21-60
Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!

Випадкове відео

Dmytro Sahul

 2016-2017 навчальний рік   

ХХVМіська спартакіада школярів 

Волейбол(хлопці) -  ІV місце
Козьма Василь 11-Б
Попович Іларіон 11-Б
Васківчук Владислав 11-Б
Саманик Олександр 11-Б
Шуйський Андрій 11-Б
Дручін Дмитро 11-А
Украінець Ігор 11-А
Бегейда Микита 11-А
Рихло Степан 11-А
Марчук В’ячеслав 11-А 

 

Волейбол(дівчата) - І місце
Кінащук СоФія 10-А
Навчук Ліана 10-А
Куделько Катерина 10-А
Гасюк Вікторія 10-А
Скиданюк Анна 7-А
Скакун Євгенія 9-Б
Посполітак Анастасія 9-А
Горбатюк Ольга 9-А
Юрку Анастасія 9-Б
Палагнюк Олена 7-Б

 

Шахи - V місце
Руснак Олександр 7-А
Герман Олександра 7-А
Лисак Владислав 8-Б

 

Баскетбол(збірна) - ІV місце
Руснак Іван 9-Б
Хитик Андрій 9-А
Костенюк Максим 9-А
Костенюк Денис 9-А
Тимчук Юрій 9-А
Сімака Артем 10-А
Куркчій Роман 10-А
Лейба Богдан 8-Б
Цепілован Девід 11-Б
Бойчук Дмитро 11-Б

 

 

Футбол(збірна) -  ІV місце
Козьма Василь 11-Б
Попович Іларіон 11-Б
Васківчук Владислав 11-Б
Саманик Олександр 11-Б
Шуйський Андрій 11-Б
Дручін Дмитро 11-А
Украінець Ігор 11-А
Бегейда Микита 11-А
Стрілець Денис 10-А
Кулініч Андрій 10-А
Васілов Максим 9-Б
Кучер Микола 9-Б
Пітей Владислав 10-А

 

 

Вітаємо збірну команду хлопців з перемогою з футболу за
ІІ місце у підгрупі серед учнів шкіл міста
в такому складі:

Бегейда Микита –  11 -А клас
Попович Іларіон – 11-Б клас
Дручін Дмитро – 11-А клас
Козьма Василь  – 11-Б клас
Українець Ігор - 11-А клас
Шуйський Андрій – 11-Б клас

Мельник Валентин  – 9-А клас
Спіжавка Андрій – 10-А клас
Пітей Владислав – 10-А клас
Тимофійчук Нікіта  – 10-А клас
Стрілець Денис –  10-А клас

Кучер Микола–  9-Б клас
Васілов Максим - 9-Б клас

 
Вітаємо збірну команду дівчат з черлідингу з перемогою 
ІІ місце серед учнів шкіл міста
в такому складі:

Волощук Аріана –  8 -Б клас
Русин Єлизавета – 8-Б клас
Мустеца Софія –  8-Б клас
Мінтенко Божена  – 8-Б клас
Турчак Ольга –  8-А клас
Долотко Марія  –  8-А клас
Нгуен Тіен Владислава – 8-А клас
Скиданюк Анна –  7-А клас
Скидонюк Анна   –  7-А клас
Білик Анастасія –  7-А клас

Мильницька Ольга –  9-А клас

 

Участь у  ХХУІ спартакіаді  міста

 

-         футбол           2   місце ( юнаки  зб. )

-         баскетбол       4   місце  ( юнаки зб.)

-         волейбол        місце  ( юнаки  зб.)

-         волейбол        1 місце  ( дівчата зб.)

-         шахи               місце  ( дівчата )

                              місце  ( хлопці )

- насттеніс        7  місце

 

 

 2015-2016 навчальний рік

Вітаємо збірну команду дівчат з волейболу
ІІІ місце серед учнів шкіл міста
в такому складі:

 

Юрчук Вікторію –  10- А клас
Шморгун Анастасію – 10-А клас
Гасюк Вікторію –  9-А клас
Кінащук Софію   –  9-А клас
Навчук Ліану –  9-А клас

Скакун Євгенію - 8-Б

Юрку Анастасію - 8-Б

Горбатюк Ольгу - 8-А

Посполітак Анастасію - 8-А 

 і  вчителів  Бордейного С.В., Колісник К.С.

 

Вітаємо збірну команду гімназії №5 з баскетболу
І місце серед учнів шкіл міста
в такому складі:

Апопія Віктора–  11- А клас
Гельмича Мартіна– 11 - Б клас
Лейбу Олександра–  11- Б клас
Тимчука Дениса   –  11 - А клас
Слюсарюка Вячеслава –  10 - А клас       і  вчителя Маркову Наталію Олександрівну

12.14.

  Вітаємо команду гімназії № 5 за
ІІІ місце у міській військово-спортивній грі «Захисник»

серед юнаків призовного та допризовного віку в такому склад:

Осипчука Дмитра–  11- А клас
Гельмича Мартіна– 11- Б клас
Тимчук а Дениса –  11- А клас
Гунько Юлію –  11 - А клас
Круцяк а Богдана –  11- А клас
Тимофійчук а Максима –11- А клас
Кеніга  Максима –  10 - А клас
Кучурян Каріну– 11- А клас
Стефак Олесю–  11 – А клас
Паламарюк  Тетяну–  11- А клас
і  вчителя 
Прокопова Дмитра Васильовича

Звіт

про змагання «Шкіряний м’яч» 2014-2015 навчального року

Чернівецька гімназія № 5

З 5.09 по 11.09.2014 року були проведені змагання «Шкіряний м’яч»

між класами гімназії № 5:5-А, 5 – Б, 6 – А, 6 – Б, 7 – А, 7 – Б.

В змаганнях «Шкіряний м’яч» прийняли участь 5-7 класи.

Група 5-А, 5 – Б, 6, 7 – 60 учнів.

Змагання з проводились на спортивному майданчику Чернівецької

гімназії № 5.  Всього взяло участь у змаганнях – 60 учнів.

І місце – 7 – Б клас.

ІІ місце – 6 – А клас

ІІІ місце – 5 – Б клас.

І Vмісце – 7 – А , 6 – Б, 5 – А класи.

змагання шкіряний м'яч скачати

Звіт

з проведення ві дкриття «ХХІІІ Спартакіади»

(змагання з легкої атлетики, волейболу і футболу)  2014-2015 навчального року

Чернівецька гімназія № 5

12 вересня 2014 року було проведено відкриття «ХХІІІ Спартакіади».

В спартакіаді прийняли участь учні 7 – 11 класів – 250 учнів.

В змаганнях з легкої атлетики прийняли участь 7-11 класи – 236 учнів.

В змаганнях з футболу прийняли участь 9-11 класи – 42учні.

В змаганнях з волейболу прийняли участь 8-11 класи – 48 учнів.

Відкриття «ХХІІІ Спартакіади» та змагання проводились на спортивній площадці та у спортивному залі Чернівецької гімназії № 5.

Всього взяло участь у змаганнях – 250 учнів.

 

Додані файли
Download this file (шкряний мяч звт.doc)змагання шкіряний м'яч[ ][Маркова Н.О.]27 kB