Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецька гімназія №5
Чернівецька спеціалізована школа І ступеня №23
м.Чернівці, вул.Д.Загула, 8
53-20-90, 53-21-60
УВАГА! УВАГА! УВАГА! Інформація для батьків! Попереднє зарахування учнів до першого класу 2020/2021 н.р..

Випадкове відео

Країна мрій у Чернівцях

 

2019-2020 н.р.

ВІТАЄМО!!!

 

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка

Учень/учениця

клас

етап

місце

Пентелюк Ірина

міський

3

Сірман Вікторія

міський

1

 ХІХ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості ім Т.Шевченка 

Корнійчук Владислава, 7а, міський етап, 2 місце 

Міжнародний конкурс української мови ім.Петра Яцика 

Учень/учениця

клас

етап

місце

Пентелюк Ірина

міський

2

Сірман Вікторія

міський

1

обласний

1

Кметь Ірина

10а

міський

3

Найда Катерина

11б

міський

3

Парпауц Евеліна

міський

1

обласний

3

 Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт членів БМАН 

Учень/учениця

клас

секція

етап

місце

Прокопів Олександр

історія

обласний

2

Гарабажів Ростислав

11а

екологія

обласний

1

Антонович Дмитро

технологічні процеси

обласний

1

математика

обласний

2

Івонча Юлія

укр літ

обласний

3

 Всеукраїнський конкурс "Живи, Земле!"

Гарабажів Ростислав, 11а, 2 місце

Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

Учень/учениця

клас

етап

місце

Гев’юк Юлія

міський

1

 

обласний

2

Прокопів Олександр

міський

1

 

обласний

3

Мотуляк Вікторія

міський

1

 

обласний

3

Грігорова Анастасія

міський

1

 

обласний

3

 

 Відкрита міська освітньо-наукова конференція учнівської молоді «Всесвіт» 

Учень/учениця

клас

етап

місце

Федів Олена

міський

2

Краснюкевич Марія

міський

2

Трачук Софія

міський

2

 Регіональні дні фінансової обізнаності під егідою Нацбанку України - гра "Що? Де? Скільки?" (команда "Чернівецький експрес") – 1 місце

 

Учень/учениця

клас

Маліцька   Ніна

10а

Скиданюк   Анна

10а

Гарабажів Ростислав

11а

Турчак Ольга

11а

Бойчук Вікторія

Ткач Максим

 

Конкурс юних читців, присвячений дню народження Михайла Івасюка

Боднар Варвара, 3б, 2 місце

Конкурс "Чернівецькі родзинки"

Лучишин Анастасія, 7а клас, 3 місце

 Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція»

 Мацалковська Інеса, 3 місце (міський етап)

 Конкурс медіапроектів Youth MediaLab (Агенція з міжнародного розвитку США та «Google Україна») – 1 місце (державний рівень)

Учень/учениця

клас

Самелюк Юліан

Єршов Михайло

Гончерук Денис

Гуйтор Денис

Поштарюк Юлія

Букурос Софія

Марусик Анастасія

Івасюк Марія

Солкан Христина

Сушинський Іван

Ахряпіна Дарія

Унгурян Олена

Грита   Арсен

10б

Кавуля   Максим

10б

Присикар Артем

10б

Івасюк Анастасія

11а

Холодюк Ярина

11а

  Міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (театральне та фольклорне мистецтво)

Театральний гурток гімназії №5 – 2 місце

 

 

 

2016-2017 н.р.

ВІТАЄМО!!!

«Чернівецькі родзинки» - міський конкурс

Олійник Анна (4-Б клас) – 2 місце

 

«Буковинська зіронька»- обласний  конкурс

Олійник Анна (4-Б клас)  – 3 місце

 

 

Міська виставка «Пам’ятайте, люди назавжди: неможливо жити без води»

Ретізник Оксана  (5-Б) – І місце

 

Обласний  конкурс «Галерея мистецтв»

Рудницька Анастасія (10-А)2тур(місто) – ІІ місце,  3 тур  (область) –І місце   

 

 

2015-2016 н.р.

 

ВІТАЄМО!!!

 

 Читайте на шпальтах газет про вдалий
дебют учня 9-го класу Івана Боднарюка. 

ПРИЗЕРА IIІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН (м. Київ)

Аіріні Таїсію (11-Б) - ІІ місце і вчителя Абрам'юк Г.Й.

 

ПРИЗЕРА IV етапу  конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж брати мої!» в номінації «Література»

Боднарюка Івана (8-А) - І місце.

Художнє оформлення роботи - Сімаки Артема (9-А)  і вчителя Марченко Т.М.

 

ПРИЗЕРА II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт БМАНУ

(секція «Історичне краєзнавство»)

Судьїну Анну (10-Б) - ІІІ місце і наукового керівника, вчителя Гривул М.Д.

 

ПРИЗЕРА II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт БМАНУ

(секція «Астрономія та астрофізика»)

Качура Артура  (9-А) - І місце і наукового керівника Стратійчука О.А., вчителя Олексієвич Н.Л.

 

ПРИЗЕРА II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт БМАНУ (секція «Біологія людини»)

Аіріні Таїсію   (11-Б) - І місце 

і наукового керівника доктора біологічних наук Шмаракова І.Ю., вчителя Абрам'юк Г.Й.

 

ПРИЗЕРА IІI етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості  «Об'єднаймося ж, брати мої!» в номінації «Література»

Боднарюка Івана (8-А)  і вчителя Марченко Т.М.

 

ПРИЗЕРІВ Всеукраїнської акції школярів  «Громадянин-2016»

Команду 10-Б класу - І місце 

   і вчителя Гривул М.Д.

 

 ПЕРЕМОЖЦЯ II етапу Міського конкурсу творчих робіт «Якби я був мером міста»

Руснака Олександра (6-А)  і вчителя  Палійчук Ж.В.

 

ПРИЗЕРА учнівської дослідницької експедиції   «Чернівці - рідне місто моє»

Петраш Ірину  (9-Б) - І місце  і вчителя  Посполітак О.Г.

 

ПРИЗЕРА Обласного конкурсу учнівських наукових робіт «Український вимір процесів європейської інтеграції»

Тодераш Марину  (10-Б) - ІІІ місце   і вчителя  Прокопова Д.В.

 

ПРИЗЕРІВ  міського етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості  «Чисті роси»

вокальний ансамб ль «Тройзілля» - ІІ місце

Попову Анастасію

Ганкевич Дану

Нікорич Марію

Шипілову Наталію

Ропчану Яну

Козар Варвару

Коровенкову Ольгу

Іонашку Олександру

Клим Каріну

Юрчук Вікторію                

 вокальний ансамб ль «Росинка» - ІІ місце

Корнійчук Владислава

Вовкун Анастасію

Марусик Анастасію

Трачук Софію

Мельничук Олесю

Дутчак Катерину

Кеніг Алісу

Туряк Богдану

Христафулову Олександру

Григорову Анастасію

Демич Анну

Громову Олександру

Ретізник Оксану

і керівника Корнійчук М.М.

 

Переможців міської конференції Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді  «Моя Батьківщина - Україна» напрям «Духовна спадщина мого роду»

Ропчану Яну (8-Б), Скакун Євгенію (8-Б) та  вчителя Посполітак О.Г.     

 

Лауреатів міської конференції Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді  «Моя Батьківщина - Україна»

Тодераш Маріну (10-Б)

Волощук Аріану (7-Б)

Аіріні Таісію (11-Б)

Андрейчук а Дениса (10-Б)  і вчителів Прокопова Д.В., Абрам'юк Г.Й.

Дякуємо за допомогу: Федор Л.М., Галай Т.М.

 

ПРИЗЕРА міської фотовиставки, присвяченій Дню міста

Горда Станіслава (7-А) - І місце  і заступника директора з ВР Абра'юк Г.Й.

 

ПРИЗЕРІВ обласної конференції Всеукраїнської учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» за ІІІ місце на наочному етапі секції « Духовна спадщина мого народу»

 Ропчану Яну (8-Б)

Скакун Євгенію (8-Б)   і вчителя Посполітак О.Г.

 

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика

Немилостиву Поліну  (5-Б),  ІІІ місце

 Гавраду Дарину (7-Б) - ІІІ місце

Якубовича Івана (9-Б) - ІІІ місце

і  вчителів Марченко Т.М., Каніну Н.М., Галай Т.М.

 

ПРИЗЕРА  конкурсу юних програмістів та користувачів ПК «Інформатик» номінація «Графічний редактор Paint»

Ляшкевич Лілію (5-А) - І місце і вчителя Федор Л.М.

 

ПРИЗЕРА  конкурсу юних програмістів та користувачів ПК «Інформатик» номінація «Мультимедійна презентація»

 Федор Софію (8-А) - І місце і вчителя Федор Л.М.

 

ПРИЗЕРА  конкурсу юних програмістів та користувачів ПК «Інформатик» номінація «Програмування»

Головацьку Яну (6-А) - ІІ місце і вчителя Федор Л.М.

 

ПРИЗЕРІВ виставки-конкурсу декоративно-ужиточногго мистецтва «Знай і люби свій край» в номінації «Валяння»

Комаріцу Ксенію (5-Б) - І місце

в номінації «паперопластика»

Фрунзу Ангеліну (6-Б) - І місце 

в номінації « Вироби з фетру»

Фрідман Юрія (6-Б) - ІІ місце

в номінації «писанкарство»

колективна робота учнів - ІІІ місце    і вчителя головачук О.Й.

 

ПРИЗЕРА II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт БМАНУ (секція «Математика»)

Спіжавку Андрія  (9-А) - ІІІ місце і наукового керівника кандидата фізико-математичних наук Сумарюка М.І., учителя Гоян О.В.

 

ПРИЗЕРА I етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Кращий читач України - 2016»

Головацьку Яну  (6-А) - І місце

Бинду Анну (7-Б) - І місце

Чорнопиську Валерію (8-Б)  - І місце і вчителя  Головачук О.Й.

 

ПРИЗЕРА II етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література»

Боднарюк Івана (8-А)  і вчителя  Марченко Т.М.

 

ПРИЗЕРА конкурсу читців-декламаторів, присвяченому 145-ій річниці народження Лесі Українки

Бинду Анну (7-Б) - ІІІ місце і вчителя Каніну Н.М.

  

ПРИЗЕРІВ II етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Волощук Аріану (7-Б) - ІІІ місце

Демич Оксану (8-А) - ІІІ місце і вчителів Каніну Н.М., Марченко Т.М., Галай Т.М

 

ПРИЗЕРІВ Міської освітньо-наукової конференції учнівської молоді «Всесвіт» (секція «Людина.Земля.Всесвіт»)

Харлашко Юлію (7-Б)

Гавраду Дарнину (7-Б) і вчителя Олексієвич Н.Л.

 

 

 

 

2014-2015

 

ПРИЗЕРА II етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література»

Аіріні Таїсію (10-клас) - ІІ місце і вчителя  Галай Тамару Миколаївну

 

ПРИЗЕРА II етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Історія України та державотворення»

Мельничук Оксану (10-клас) - ІІ місце , вчитель Федоряк Юлія Іванівна

 

II етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика

Кеніг Алісу (3-Б клас),  І місце, вчитель Сопрович Тетяна Іванівна

Дереторську Тетяну (10-А клас),  ІІІ місце, вчитель Палійчук Жанна Володимирівна

 

 II етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Вітаємо наших переможців :

Воробець Ольгу (11-А клас), ІІІ місце, вчитель Палійчук Жанна Володимирівна

Варюшину Єлизавету (7-Б клас), ІІ місце, вчитель Каніна Надія Миколаївна

Одайську Богдану (5-А клас, ІІІ місце, вчителі Фурдига Галина Василівна, Палійчук Жанна Володимирівна

 

 

Обласного конкурсу талановитої молоді «Буковинська зіронька»

Вітаємо наших переможців :

Олійник Ірину (5 – Б клас), І місце, вчитель Корнійчук Марія Миронівна.

"Колосок" (біологія)- Козуб М. К. -157 учасників

Золото- 68

Срібло- 126

Учасники-19

"Грінвіч" (англійська мова)- Підлубна С. І.- 139 учасників

золото- 2

срібло- 16

бронза- 28

учасників- 93

" Лелека" (історія)- Посполітак О. Г.- 33 учасника

золото-6

срібло-13

бронза-14

"Левеня" (фізика)- Олексієвич Н. Л.- 42 учасника

золото-2

срібло- 12

учасників- 28

"Кенгуру" (математика)- Дроник Я. М. - 184 учасника

золото- 42

срібло- 96

учасників- 46

"Бобер" (інформатика) - Федор Л. М.- 33 учасника

золото- 7

срібло- 16

учасників- 10

"Патріот"  (українознавство)- Чорногуз Е. І.- 54 учасники

"Соняшник" (24 учасники)- Чорногуз Е. І. - 24 учасники 

срібло- 1

 

 

FIREWRK7