Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецька гімназія №5
Чернівецька спеціалізована школа І ступеня №23
м.Чернівці, вул.Д.Загула, 8
53-20-90, 53-21-60
У гімназії - тиждень правової освіти.

Випадкове відео

Dmytro Sahul

 

2016-2017 н.р. 

ВІТАЄМО!!! 

 

Міська олімпіада з англійської мови  II етап (2016) (2 місце)

Обласна олімпіада з англійської мови  2016 (2 місце)

Бєня Валерія (учениця 10-А) класу

 

 

Олімпіада з української мови та літератури ІІ етап (III місце)

 

Демич Оксана Миколаївна 

 

Міжнародний конкурс знавців української мови імені П.Яцика

2016/2017рік  II етап (IІ місце)

Демич Ганна Миколаївана, 5-Б клас

Вчитель: Субчінська Д.М.

 

 

Всеукраїнська олімпіада з української мови і літератури. 

2016/2017рік  II етап (I місце) 

Гаврада Дарина Ігорівна, 8-Б клас

Вчитель: Каніна Н.М. 

 

 

 

 

 

2015-2016 н.р.

ВІТАЄМО!!!

 

Переможця ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з фізики

та астрономії

Качур Артура (9-А) -  ІІІ місце  і вчителів Олексієвич Н.Л., Стратійчук О.А.

 

Переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

Мулик Оленку (8-А) -  ІІІ місце
Бєню Валерію (9-А) -  ІІІ місце 
і вчителів Абрам'юк Г.Й., Котик Н.І.

 

Переможців олімпіади з математики при ЧНУ ім. Ю. Федьковича

"Міні-мудрик"

Антоновича Дмитра (5-А) -  І місце
Ляшкевич Лілію (5-А) -  І місце

Прокоп Діану (5-А) - ІІ місце

Немилостиву Поліну (5-Б) - ІІІ місце

Миколюка Володимира (5-Б) - ІІІ місце

Кучму Лілію (6-Б) - ІІІ місце

Пономарьова Володимира (6-Б) - ІІІ місце і вчителів  Гоян О.В., Порушник М.В.

 

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Качур Артура (9-А) -  І місце
Бєню Валерію (9-А) -  ІІ місце

Федор Софію (8-А) -ІІІ місце і
вчителів   Гоян О.В., Дроник Я.М.

 

Переможницю ІІ етапу інтернет-олімпіади з екології

Бєлікову Людмилу (11-А) -  І місце і вчителя   Дику Д. К.

 

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Гаврада Дарина (7-Б) -  І місце
Демич Оксана (8-А) -  ІІ місце

Аіріні Таісія (11-Б) -ІІІ місце і вчителів   Каніну Н.М.,  Галай Т.М., МарченкоТ.М.

 

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

Качур Артур (9-А) -  ІІ місце
Аіріні Таісія (11-Б) -  ІІ місце

Мулик Олена (8-А) -ІІІ місце і вчителя   Кушнір М.В.

 

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства

Кучірка Микола (9-Б) -  ІІІ місце
Аіріні Таісія (11-Б) -  ІІІ місце

Козьма Василь (10-Б) -ІІ місце і вчителів   Прокопів Д.В., Посполітак О.Г.

  

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Лакодей Юлія (11-А) -  І місце
Суруджій Богдана (10-А) -  ІІІ місце

Беня Валерія (9-А) -  ІІ місце

Пасюк Богдана (8-А) -  ІІІ місце

Мельник Валентина (8-А) -  ІІІ місце  і вчителів   Яківчик Л.М.,  Підлубну С.І.

 

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

Мельник Валентина (8-А) -  ІІІ місце  і вчителя   Образцову І.Г.

 

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з зарубіжної літератури

 Судьїна Анна (10-Б) -  ІІІ місце

Коровенкова Ольга (9-А) -  ІІ місце
Демич Оксана (8-А) -  ІІ місце

Новак Антоніна (8-А) -ІІ місце і вчителя   Дубінську А.М.

  

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

 Демич Оксана (8-А) -  ІІІ місце і вчителя  Посполітак О.Г.

  

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

 Беня Валерія (9-А) -  ІІ місце
Мулик Олена (8-А) -  І місце

Гресько Анастасія (8-А) -ІІ місце і вчителів   Абрам'юк Г.Й.,  Котик Н.І.

 

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

Бульбук Олександра (8-Б) -  ІІІ місце
Качук Артур (9-А) -ІІ місце і вчителя   Олексієвич Н.Л.

 

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

Андрійчука Дмитра (9-А) -  ІІІ місце
Гаврилюка Богдана (11-А) -ІІІ місце і вчителів   Лазнікову Н.П.,  Федор Л.М.

 

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

 

Федор Софія (8-А) -  ІІІ місце
Гаврилюка Богдана (11-А) -ІІ місце і вчителя    Федор Л.М.

 

ПЕРЕМОЖЦЯ IІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Качура Артура (9-А) -І місце і вчителя Олексієвич Наталію Любомирівну

2014-2015

 

ПЕРЕМОЖЦЯ IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Качура Артура (8-А)  і вчителя Олексієвич Наталію Любомирівну

 

ПРИЗЕРІВ Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з математики

Бєню Валерію (8-А) - І місце

Федор Софію  (8-А) - ІІІ місце
Качура Артура (8-А) - ІІ місце   і вчителя Гоян Ольгу Василівну та Дроник Ярославу Мирославівну

 

ПРИЗЕРА Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з хімії

Коровенкову Ольгу (8-А) - ІІ місце  і вчителя Вишкварко Лідію Іванівну

 ПРИЗЕРА Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з екології

Белікову Людмилу (10-А) - І місце  і вчителя Тарицю Данієлу Костянтинівну

ПРИЗЕРА Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з укр.мови

Аіріні Таїсію (10-Б) - ІІІ місце  і вчителя Галай  Тамару Миколаївну

ПРИЗЕРІВ Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з фізики

Кеніга Максима (10-А) - ІІ місце
Бєню Валерію (8-А) - ІІ місце

і вчителів Олексієвич Наталію Любомирівну та  Гоян Ольгу Василівну

ПРИЗЕРІВ Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з географії

Крапко Лілію (8-Б) - І місце
Молдована Івана (10-Б) -ІІІ місце                і вчителя Образцову Ірину Григорівну

ПРИЗЕРА Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з астрономії

Бєню Валерію (8-А)-ІІ місце
і вчителя Олексієвич Наталію Любомирівну

ПРИЗЕРІВ Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з біології
ІV місце

Бєню Валерію (8-А),  Белікову Людмилу (10-А),  Нігду Альону (11-А)

і вчителів Котик Наталію Іванівну та Руснак Тетяну Миколаївну

ПРИЗЕРА  IІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Урсуляка Крістіана (11-кл)-ІІ місце      і вчителя Прокопова Дмитра Васильвича

ПРИЗЕРІВ  IІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Качура Артура (8-А)-ІІ місце
Співажка Андрія (8-Б)- ІІІ місце           і вчителя Гоян Ольгу  Василівну

ПРИЗЕРІВ  IІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Косован Олександру (11-А) - ІІ місце
Демич Оксану (7-А) - ІІІ місце
Аіріні Таїсію (10-Б) - ІІІ місце   
  і вчителів  Палійчук Жанну, Володимирівну Галай Тамару Миколаївну і Марченко Тамару Михайлівну

 

ПРИЗЕРІВ  IІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Качура Артура (8-А) -І місце
Беня Валерія (8-А) - ІІ місце
Кеніга  Максима (10-А) - ІІ місце       і вчителя Олексієвич Наталію Любомирівну

 

ПРИЗЕРІВ  IІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Тимчука Дениса (11-А) - ІІ місце
 і вчителя Федор Лесю Мирославівну

 

ПРИЗЕРІВ  IІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Іванческула Олександра (9-А), Аіріні Таїсію (10-Б) - ІІ місце
і вчителя Кушнір Марту Василівну
Коровенкову Ольгу (8-А) -   ІІІ місце       і вчителя Вишкварко Лідію Іванівну 

 

 ПРИЗЕРА  IІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

Тодераш Маріну (9-Б) - ІІІ місце і вчителя Понич Лілію Іванівну

ПЕРЕМОЖЦІВ  IІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Дарічук   Яну (11-А клас) - ІІ місце
Бєлікову Людмилу (10-А) - ІІІ місце        і вчителя Тарицу Данієлу Костянтинівну

 

ПЕРЕМОЖЦІВ  IІ етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади з англійської мови

Лакодей Юлію (10-А клас) - І місце і вчителя Підлубну Світлану Іванівну
Бєню Валерію (8-А клас),  Пасюк Роксолану (9-А клас) - ІІ місце

і вчителя Яківчик Олесю Мерославівну
Павалюк  Валентину (9-Б клас), Гунько Юлію (11-А клас) - ІІІ місце

і вчителя Варланович Наталію Петрівну

 

 

 

 

ПРИЗЕРІВ

Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з математики

Бєню Валерію (8-А)

І місце

Качура Артура (8-А)

ІІ місце

 

 

і вчителя

FIREWRK7                   

Гоян Ольгу Василівну

ПЕРЕМОЖЦЯ
IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
Качура Артура (8-А)
івчителя Олексієвич Наталію Любомирівну