Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецька гімназія №5
Чернівецька спеціалізована школа І ступеня №23
м.Чернівці, вул.Д.Загула, 8
53-20-90, 53-21-60
УВАГА ! З 05.05.2021 р. учні 2 групи 1-9 класів розпочинають заняття в школі. 10-11 класи виходять на заняття цілим класом. Вітаємо щиро велику гімназійну родину з Великоднем! Христос Воскрес! Воскресне Україна!

Презентація експозиції у засобах масової інформації (натисніть для перегляду):

Детальніше

У День пам’яті та примирення, 8 травня 2015 року, у Чернівецькому музеї воєнної історії краю відкрилась експозиція, присвячена Євромайдану та АТО.

Детальніше

На Благовіщення, 7 квітня, Чернівецька гімназія №5 відкривала меморіал Василеві Аксенину – Героєві Небесної Сотні. На фронтоні Музею воєнної історії краю (вул.В.Аксенина, 2-Б)  Чернівецької гімназії №5 освятили меморіальну дошку!

Детальніше

Головним завданням в роботі музею воєнної історії краю є сприяння здійсненню навчально-виховного процесу, розширення і поглиблення загальноосвітньої та професійної підготовки учнівської молоді засобами позакласної, позашкільної роботи; розвиток її творчих нахилів до пошукової, краєзнавчої, науково-дослідницької, художньо-естетичної діяльності; формування у підростаючого покоління, розуміння нерозривного взаємозв’язку минулого, сучасного і майбутнього України.

Детальніше