УВАГА ! Інформація для батьків майбутніх першокласників на сайті гімназії (СШ І ступеня № 23). 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні. Пам'ятаймо! Не зрадьмо ідеали Майдану!

Всім нам відомий Білл Гейтс, нещодавно виступаючи перед американськими старшокласниками, назвав 11 правил, які підлітки, на його думку, ніколи не дізналися б у стінах школи. Він підкреслив, що щоденне навчання оптимізму і політкоректності формує покоління, далеке від реальності, а це неминуче призводить до невдач у дорослому світі.

1. Життя несправедливе - з цим фактом необхідно змиритися.

2. Світу наплювати на твоє самопочуття і самоповагу. Світ очікує від тебе яких-небудь досягнень, перед тим як прийняти до уваги твоє відчуття власної гідності.

3. Дуже малоймовірно, що тобі почнуть платити 40 000 в рік одразу після закінчення школи. Ти не станеш віце-президентом компанії з лімузином і особистим шофером, поки ти не заслужиш цього.

4. Якщо ти думаєш, що твій вчитель суворий і вимогливий, - почекай знайомства зі своїм босом. На відміну від вчителя, кар'єра у шефа залежить від того, як ти справляєшся зі своїми завданнями.

5. Обсмажувати бургери в Макдональдс - не нижче твоєї гідності. Твої прадіди назвали б будь-яку, навіть таку, роботу «хорошим шансом».

6. Не поспішай звинувачувати у кожній своїй невдачі своїх батьків. Не ний і не носись зі своїми невдачами серед людей, вчися на своїх і чужих помилках. Оминай людей які кажуть що вони не роблять помилок.

7. До твого народження твої батьки не були такими нудними і нецікавими людьми, якими вони здаються тобі зараз. Вони стали такими, заробляючи на твоє безтурботне дитинство, перучи твій одяг і слухаючи твою нескінченну балаканину і вереск про те, який ти класний. Тому, перед тим як вирушати рятувати світ від знищення жадібним поколінням твоїх батьків, спробуй для початку привести в порядок свою кімнату, а потім рятуй цей жалюгідний світ.

8. Твоя школа відмінила поділ на переможців і невдах, а от життя - ні. У деяких школах припинили ставити погані оцінки і дозволили скільки завгодно разів здавати тест. Це не має ні найменшого відношення до того, що відбувається в реальному житті.

9. Життя не розділене на семестри, літніх канікул в ньому не існує, і дуже мало роботодавців зацікавлені в тому, щоб допомогти тобі знайти твоє власне «я». Тобі доведеться робити це у свій особистий час.

10. Не плутай реальне життя з тим, що показують по телевізору. У житті людям доводиться більшу частину часу проводити не в кав'ярні, а на робочому місці.

11. Підтримуй добрі стосунки з «очкариками-ботаніками». Швидше за все, один з них коли-небудь стане твоїм начальником.