УВАГА ! Інформація для батьків майбутніх першокласників на сайті гімназії (СШ І ступеня № 23). 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні. Пам'ятаймо! Не зрадьмо ідеали Майдану!

Овна (21.03 – 20.04) – зламайте або підпаліть щось і починайте кликати на допомогу. У крайньому разі, запропонуйте йому стати вашим лицарем.

Тільця (21.04 – 20.05) – приготуйте смачний, розкішний на вигляд обід, накрийте стіл і відчиніть двері, щоб було чути запах і видно стіл з м’яким кріслом.
Близнят (21.05 – 21.06) – купіть кілька свіжих номерів журналів на різну тематику, обов’язково кольорових і яскравих, починайте гортати і розмахувати ними. У крайньому разі, спробуйте роздвоїтись.
Рака (22.06 – 22.07) – запропонуйте йому якийсь прекрасний напій або попросіть продегустувати їжу. Поцікавтесь здоров’ям його матері.
Лева (22.07 – 22.08) – спорудіть сцену з розкішними декораціями, п’єдестал або будь-яке підвищене місце (для нього). У крайньому разі, попросіть його розповісти про себе, свої переваги і стати вашим керівником у житті.
Діву (23.08 – 22.09) – станьте бездоганно ввічливою, стриманою і дуже охайною. Якщо ви одягли строгий костюм, то в ньому повинен сяяти білизною комірець. Частіше виймайте дуже чистий носовичок. Проявляйте діловитість.
Терези (23.09 – 22.10) – його приваблює все прекрасне і, в першу чергу, жіноча краса. Якщо ви обділені нею, то одягніть сукню, яка вам до лиця, і злегка надушіться тонкими вишуканими парфумами. Дуже ніжно і ласкаво погляньте на нього і попросіть поради.
Скорпіона (23.10 – 21.11) – це ще питання – хто кого приваблює. З одного його вигляду ви безпомилково відчуєте, що подобаєтесь йому. Почніть перешіптуватись з подругою, роблячи при цьому загадковий вигляд, або одягніть темні окуляри.
Стрільця (22.11 – 20.12) – поставте йому якесь запитання або попросіть розсудити справедливо, або сказати те, що він думає і відчуває насправді. Якщо ви вже зустрічаєтесь з ним, то часом зникайте з його горизонту, йдіть гуляти, в гості, не сказавши йому, куди і навіщо йдете. Одягніть спортивний костюм і візьміть тенісну ракетку.
Козерога (21.12 – 19.01) – одягніть костюм з дуже дорогої або добротної тканини, але скромний за фасоном. Або розкажіть, яка у вас респектабельна сім’я, як ви цінуєте стабільні і серйозні стосунки, як ви дбаєте про своїх батьків і родичів. Підкресліть, що робота чоловіка для вас на першому місці.
Водолія (20.01 – 18.02) – треба збудити його цікавість чимось новеньким і незвичайним. Якщо це предмет, то такий, якого немає ні в кого. Але не відкривайте зразу свої карти, побільше таємничості і секретності. Залишайтесь для нього загадкою, яку хочеться розгадати. Але не фліртуйте з іншими на його очах – це марно.
Риб (10.02 – 20.03) – зробіть сумне і жалісне обличчя і почніть тяжко зітхати. Він тут же захоче вам поспівчувати і втішити. Можна запропонувати йому випити чашечку-другу кави. Запитайте його, про що він мріє і розділіть його мрії разом з ним.
Де його найлегше застати?
Овна – на стадіоні, на будь-яких змаганнях: там, де міряються силою, там, де бійка, пожежа, битва.
Тільця – там, де ви його застали минулого разу, або в найбільш затишній кімнаті, серед дівчат і квітів і, звичайно, на кухні.
Близнят – біля телефону, на семінарах, конференціях, курсах іноземних мов, у поїзді, літаку, там, де розповідають новини і діється щось цікаве.
Рака – на презентаціях, в кутку, біля річки або там, де створилась сімейна, домашня обстановка.
Лева – на коронації, виставках, конкурсах краси, телевізійних шоу, на великих і пишних прийомах, у центрі будь-якого товариства.
Діву – за робочим столом або в гомеопатичній аптеці, лабораторії, біля комп’ютера, картотеки, в книжковому магазині.
Терези – на дегустації дорогих напоїв, на концерті, в театрі, у вузькому елітарному колі, на дипломатичному прийомі.
Скорпіона – про це не знає ніхто, крім Рака.
Стрільця – за кордоном, верхи на коні або на корті, а також на будь-якій вечірці в центрі галасливої компанії, там, де найголосніше сміються.
Козерога – в офісі, на прийомі серед найвідоміших і найбагатших людей. Але в колі тих, хто нижчий за нього за матеріальним і соціальним становищем, його не знайдеш. У таких місцях Козероги не водяться.
Водолія – на веселці або в майбутньому. Якщо його там немає, то шукайте на засіданні ООН, на будь-якому масовому заході, в магазині суперсучасної техніки або в антикварній крамниці.
Риб – в трансі або мріях, у крайньому разі, в кафе за нескінченними чашечками кави в пошуках змісту життя або в парку на лавочці, вивчаючи природу і готуючись створити черговий шедевр, а також на спіритичному сеансі, в картинній галереї, концертному залі, монастирі або в богемній тусовці.
Як позбутись його?
Овен – просто зупиніться на кілька хвилин.
Тілець – попросіть велику суму грошей на сукню, косметику або в борг.
Близнюки – віддайте йому всі журнали або увімкніть телевізор.
Рак – поламайте щось у його домі або загубіть його особисту річ.
Лев – почніть критикувати його.
Діва – чхніть, кашляніть на нього або поставте жирну пляму на його костюм.
Терези – поставте вимогу, щоб він негайно прийняв самостійне рішення, або використайте парфуми з різким запахом.
Скорпіон – це неможливо, навіть не намагайтесь. Він сам від вас відстане.
Стрілець – попросіть його взяти на себе якесь зобов’язання, наприклад, одружитись в майбутньому або забезпечувати вас матеріально.
Козеріг – почніть систематично запізнюватись на побачення або скажіть, що ви його обдурили – ваш тато не великий нафтовий магнат.
Водолій – невже вам вдалося привабити його? А як ви це зробили?
Риби – почніть шумно себе поводити, дуже голосно розмовляти, грюкати дверима, стукати і бити посуд. СКАЧАТИ