Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!

2018 року Україна вперше візьме участь у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA

Дізнатися більше про Програму міжнародного оцінювання учнів PISA та скачати презентацію можна за посиланням http://oblosvita.com/zno1/,

а також на сайті http://pisa.testportal.gov.ua./

УВАГА, ВІДБУЛИСЬ ЗМІНИ В ЗНО :

Підготовка до ЗНО-2017

ЗНО-2017 розпочнеться 23 травня

Вступна кампанія 2017

Кращі вузи міст України

ГОТУЄМОСЬ ДО ЗНО:

програми ЗНО

тренувальні тестування1

тренувальні тестування2

тестування з усіх предметів за всі роки

ПОСМІХНІТЬСЯ:

Цікаве про ЗНО

(інформацію знайдено на просторах інтернету)

ТЕСТ ЗАГАЛЬНОЇ НАВЧАЛЬНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ

Це тест, призначений для диференціації учасників за рівнями загальної компетентності

Загальна навчальна компетентність у межах тесту ТЗНК розглядається як двокомпонентний конструкт, що складається з:

1. вербально-комунікативної компетентності  (здатність використовувати мову для ефективних комунікацій (критичне читання й письмо));
  2. логіко-математичної компетентності (здатність до аналізу реальних життєвих проблем, побудови їх формальних моделей, розвязування їх математичними методами й застосування в реальних життєвих ситуаціях)

Наприклад,

1.   ВИБЕРІТЬ ВАРІАНТ, ДЕ ВІДОБРАЖУВАНІ В СЛОВАХ ПОНЯТТЯ СПІВВІДНЕСЕНІ МІЖ СОБОЮ ТАК САМО, ЯК У ПІДКРЕСЛЕНІЙ ПАРІ:

ДЕРЕВО – КОРІНЬ                        СОН – СОНЦЕ

А будинок – фундамент                         А   ряд – рядок

Б пам’ятник – постамент                       Б   суд – судак

В квітка – горщик                                   В   дно – днище

Г шафа – підлога                                    Г   кіл – кілля

Д картина – цвях                                    Д   рід – рідня

2.   ПРОЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ. ВИХОДЯЧИ З ЇХ ЗМІСТУ, ВИБЕРІТЬ ВАРІАНТ, ЯКИЙ Є ЛОГІЧНИМ ЗАВЕРШЕННЯМ ВИСЛОВЛЕННЯ, ПОДАНОГО ПІСЛЯ КОЖНОГО З НИХ

Чому багатьох самобутніх постімпресіоністів не визнали за життя і ще довго не визнавали після смерті? Тому що вони, як і інші великі люди, випередили час. Висловлювалася думка, що енергетика їхніх полотен просто надзвичайна. Люди ж у 19 столітті не володіли механізмами її сприйняття, отже, були не готові їх розуміти, а тим більше – цінувати.

ТВОРЧІСТЬ ПОСТІМПРЕСІОНІСТІВ ДЛЯ КІНЦЯ 19 СТОЛІТТЯ – ТЕ САМЕ, ЩО…

А червоне світло для автомобіля.

Б ліра для 21 століття.

В крила для літака.

Г колір для незрячого.

Д мова для немовляти.