У гімназії з 3 червня працює пришкільний табір "Веселка".

ЕдМандри

Педагоги нашої гімназіїГалина Фурдига, Тетяна Руснак, Наталія Котик, Олена Блас активні учасниці Осередку навчання упродовж життя «Біла ворона», інституції для підвищення кваліфікації українських освітян, якавідповідає вимогам часу. Цей осередок створено ГО «ЕдКемп Україна» після того, як учительство написало чимало звернень щодо можливості постійного професійного зростання.

На EdCamp Ukraine «білі ворони» в освіті літають горизонтально – самі знаходять освітні події, на яких відбувається знайомство учасниць і учасників з передовими освітніми трендами, всесвітньо відомими експертками й експертами, продуктивним українським досвідом.

«Білі ворони» стали перелітними, щоразу беручи нову висоту, вивищують свої знання й уміння в певному обраному напрямку на (не)конференціях

29 БЕРЕЗНЯ В НАШІЙ ГІМНАЗІЇ ВЧИМОСЯ МИСЛИТИ КРИТИЧНО!

Перше засідання педагогічної ради в 2019 році

Ціннісний портрет Чернівецької гімназії №5: крок третій!

ДО ДНЯ МІСТА - УРОК У ФОРМАТІ ЕКОАКЦІЇ!

ЦІННІСНИЙ ПОРТРЕТ ГІМНАЗІЇ

День науки, мистецтва і спорту 2018

Майстер-клас для учнів 1-Б класу

Регіональна (не)конференція для шкільних педагогів , афілійований міні-EdCamp