Карантин 06.03-22.06. Інформацію про організацію роботи гімназії під час карантину дивіться на головній сторінці сайту.

Майстер-клас класних керівників. Вчимося і навчаємо самі.

Впродовж робочого тижня в Чернівецькій гімназії відбулися батьківські збори в 1-11 класах. Тема зборів « Мотивація дитини до навчання. Педагогізація  батьків».

25 лютого класні керівники Н.Л.Олексієвич (9-А клас) і О.В.Гоян (7-А клас) поділилися досвідом проведення тематичних батьківських зборів і дали майстер-клас для колег – класних керівників і класоводів гімназії.

Відомо, що найпершими вчителями для дитини є батьки. Тому саме вони мають володіти необхідними педагогічними знаннями для особистісного розвитку і становлення дитини.

Відповідно до вікових особливостей класні керівники підготували інформацію , презентації , питання для дискусії. Збори, на думку батьків, були цікавими і пізнавальними.

ВЧИМОСЯ САМІ!  ДІЛИМОСЯ ДОСВІДОМ З КОЛЕГАМИ!

ПЕДАГОГІЗУЄМО БАТЬКІВ!