Карантин 06.03-22.06. Інформацію про організацію роботи гімназії під час карантину дивіться на головній сторінці сайту.

У День Землі молодші школярі та гімназисти провели акцію "Твій екологічний слід" та екоярмарок солодощів.

Акція була проведена з метою привернути увагу школярів до раціонального споживання людиною природних ресурсів та проблем сміття.«Екологічним слідом» можна назвати всі відходи, які залишає кожен з нас протягом свого життя. Чи можна підрахувати, скільки їх? Можна, хоча й приблизно. Підраховано, що на кожного мешканця України припадає близько 250 кілограмів побутового сміття щороку (тобто, стільки відходів «продукує» кожен з нас), в Європі цей показник сягає 400-500кг, а в США доходить і до тони! І це лише побутове сміття, тобто те, яке ми виносимо з дому в сміттєвих відрах та мішках, викидаючи використану упаковку, очистки та зіпсовані харчі, старий одяг, зламані прилади та багато іншого. Але це - верхівка «сміттєвого айсбергу»! Адже кожний товар, який ми споживаємо, чи то предмет одягу, або упаковка для їжі, холодильник, автомобіль та тисячі інших предметів, потребує сировини та енергії. Якщо порахувати, скільки деревини пішло на виготовлення паперової коробки, піску – на виготовлення пляшки, нафти – на пластиковий пакунок, металу – на автомобіль, та додати до цього вугілля, газ, нафту, збагачену уранову руду, які пішли на виробництво енергії (без якої не працює жодне підприємство), то вийде, що кожен кілограм побутового сміття, яке викидається нами після споживання товару, «важить» в 10-20 разів більше.

Кошти з благодійного ярмарку спрямовані на допомогу солдатам АТО.

інші фото цієї події та інших заходів декади природничих наук можна переглянути ТУТ