Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!

Dmytro Sahul

Дружина президента України Марина Порошенко завітала сьогодні на Буковину. Разом з дітьми учасників бойових дій заповнила сторінки національного проекту "Книга Миру".

У цьому проекті беруть участь школярі з різних міст України. Чернівецька область стала 22-м регіоном, діти якого заповнили сторінки цієї фотокниги.

Приємно, що розділ "Чернівецька область" у "Книзі Миру" був створений учнями Чернівецької гімназії №5! У нас навчається 40 дітей, батьки яких перебувають на лінії зіткнення – боронять Україну у війні з російським окупантом.

"Подивіться, як тут багато світлин і життєвих історій. Я знаю, що ваша дитяча молитва та слова побажання, які ви тут написали - від щирого серця. Ця книга об’їздила Україну, була і за кордоном. Ми демонструємо, що ми за мир. Ми пишаємось кожним, хто боронить нас, і ми молимося за них", -сказала Марина Порошенко.

Гімназисти привітали першу леді з прийдешнім Днем матері та подарували їй квіти.

НЕХАЙ ВСІ ДИТЯЧІ МРІЇ ПРО МИР СПОВНЯТЬСЯ !

Г.Й.Абрам’юк, заступник директора з виховної роботи

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО