21 листопада – День Гідності та Свободи. УКРАЇНА – КРАЇНА ГІДНОСТІ І СВОБОДИ!

Ми вільні, бо ми гідні

18 травня 2018 року. Цього дняв нашій гімназійній родині свято - День науки, мистецтва іспорту. І в нашій гімназії вже стало доброю традицією відзначати це свято. Іменинники – члени науково-мистецького товариства «Логос».Щороку наші гімназисти вражають нас своїми новими досягненнями та поповнюють ряди нової української еліти, виборюючи перемоги у різноманітних конкурсах та на олімпіадах.

Абсолютними переможцями в рейтингу стали серед учнів:
• 1-4 класів учень 1-Б Медвідь Денис (15 балів );
• 5-11 класів учень 11-А класу Качур Артур (62 бали) ;
• природничо-математичного напрямку учениця 8-Б класу Микичук Ольга ( 43 бали);
• суспільно-гуманітарному напрямку учениця 9-Б класу Гаврада Дарина ( 41 бал);
• інтегрованих наук учениця 9-б класу Ганна Бинда (32 бали).
Лічильна комісія визначила рейтинг і серед учителів. 5 місце за рейтингом серед учителів суспільно-гуманітарного напрямку посідає вчитель української мови та літератури ЖаннаПалійчук (25 балів). 4 місце отримує вчитель української мови та літератури НадіяКаніна (32 бали). 3 місце серед усіх вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін отримує вчитель англійської мови ДіанаПилип (33 бали). 2 місце отримує вчитель української мови та літератури ТамараМарченко (42 бали). Переможцем стає вчитель історії та правознавства ОрисяПосполітак (52 бали)!
Серед природничо-математиків почесне 5 місце займає вчитель інформатики Лазнікова Наталія (35 балів). 4 місце в рейтингу посідає вчитель біології НаталіяКотик (39 балів).3 місце займає вчитель фізики НаталіяОлексієвич (52 бали). 2 місце дістається вчителю математики ОльзіГоян (64 бали).
Беззаперечним переможцем стає вчитель біологіїТетянаРуснак ( 97 балів)!
І ноу-хау!!! Цьогоріч гімназія вирішила провести День науки, мистецтва та спорту в абсолютно новому форматі - у вигляді квесту. У квесті брало участь 8 команд, сформованих із гімназистів 7-11 класи.А для 5-6 класів організатори підготували захоплюючу вікторину.
Переможцем квесту стала команда гімназистів “Живчики”. За рішенням її членів омріяну гімназійну нагороду «Оріяну» отримав капітан команди ВладиславГаврилюк.
Отже, продовжуймо працювати, прагнути, мріяти, підкорювати нові вершини- і обов’язково будемо на висоті! Саме ми повинні змінювати нашу країну!

PS Лічильна комісія у складі ГаврадиДарини(9-Б), Гарабажіва Ростислава(9-А), Русина Іллі(9-Б) та Стефанесій Єлизавети(9-А)

оприлюднює результати визначення переможців за посиланням на файл

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ