Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецька гімназія №5
Чернівецька спеціалізована школа І ступеня №23
м.Чернівці, вул.Д.Загула, 8
53-20-90, 53-21-60
У гімназії з 3 червня працює пришкільний табір "Веселка".

     4 жовтня у  Всесвітній день захисту тварин  в гімназії  - день домашніх улюбленців! Діти принесли своїх кицьок, собачок, черепашок, попугайчиків, канарок, гризунчиків! Якби ви бачили, як тішилися школярі! ДІТИ НАРОДЖУЮТЬСЯ З ЛЮБОВІ І З ЛЮБОВ'Ю ДО ВСЬОГО ЖИВОГО! 

Сьогоднішній день - продовження вчорашнього, коли під час благодійної акції на підтримку безпритульних тварин ми збирали корм і коштина які купили чотири великі упаковки корму для кицьок і собак.  Зібрали 975 грн.05 коп, а витратили 1275 грн – різницю додали директор гімназії Т.Г.Мінакова і заступник директора  Г.В Фурдига.

 

   Враження  від перебування у притулку словами не передати - важко дивитися в очі тваринкам, зраджених нами, людьми... У притулку зараз перебуває 30 кішок і 200 собак. Якби кожна із шкіл Чернівців відвідали притулок і забрали по одній (!) киці і по чотири-п'ять собачок - НЕ БУЛО Б НЕЩАСНИХ ТВАРИН. Висновок один - започатковуємо АКЦІЮ "ВІЗЬМИ ТВАРИНКУ ІЗ ПРИТУЛКУ - ПРИМНОЖ ДОБРО НА ЗЕМЛІ!" Підтримуйте, добрі люди!

Г.Й.Абрам’юк, заступник директора гімназії