Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецька гімназія №5
Чернівецька спеціалізована школа І ступеня №23
м.Чернівці, вул.Д.Загула, 8
53-20-90, 53-21-60
У гімназії з 3 червня працює пришкільний табір "Веселка".

Випадкове відео

Останній дзвоник

       19 грудня у гімназії пройшов черговий благодійний ярмарок, кошти від якого було вирішено передати на лікування онкохворих дітей з відділення онкогематології Чернівецької обласної клінічної лікарні.
   Дитяча онкогематологія Чернівецької ОКЛ.
Сучасна апаратура, комфортні палати, кваліфікований і чуйний персонал і... ДІТИ - від немовлят і до 16-річних підлітків.

Хтось з мамою, хтось лише з бабусею, але всі вони з ЛЮДИНОЮ, якій довіряють своє життя - це завідувач відділення Михайло Георгійович Гнатюк. Коли ми прийшли, аби передали кошти, зібрані під час благодійного ярмарку (їх отримала мама для 16-річного Сашка), завідувач запропонував нам пройтися відділенням разом з лікарем Оксаною Кухтою, але попросив стримувати емоції. ЯКЩО хтось нарікає на життя - відвідайте дитячу онкогематологію... Ми плакали... ми бачили сльози Лікаря, який кожною клітиною свого тіла відчуває біль дитячого тільця. СИЛЬНА ЛЮДИНА! - рятує життя, пише вірші, стрибає з парашутом і має щиру душу, котра від болю за маленьких пацієнтів скапує з очей сльозами... Дякуємо Вам, шановний Михайле Георгійовичу, за те, що Ви Є! Дякуємо всім, хто має милосердя!

Г.Й.Абрам’юк, заступник директора