Триває місячник безпеки дорожнього руху "Увага! Діти на дорозі!"

До Чернівецької гімназії №5 завітав Ерік Целан, син одного з найвизначніших поетів ХХ століття Пауля Целана і французької художниці Жизель Лестранж .

Це перший візит до гімназії сина одного зі світових поетів та другий - до Чернівців.

Про батька пан Ерік розповідає з великою повагою. Був надзвичайно втішений тим, що у гімназії, де навчався його батько, свято бережуть пам'ять про нього. Пан Ерік робив світлини у класі, за партою якого сидів колись малий Целан, біля стенду, присвяченому відомим людям, які навчалися в стінах гімназії. Серед них – Пауль Целан.

У Чернівцях Еріка супроводжувала пані Урсуля Зарацін. Вона парижанка, близька подруга дружини Пауля Целана - Жізель Лестранж. Пані Урсуля каже, що дружина Целана померла на її руках.  Пані Урсуля показала нам фото матері Еріка.

Шкода, що візит відбувся під час канікул і ми не могли організувати зустріч пана Еріка з учителями та учнями гімназії, але сподіваємося на майбутні візити сина поета до Чернівців…

Вдячні журналістам «Молодого буковинця» за фото!