У гімназії - тиждень правової освіти.

Опубліковано: 17 грудня 2014

17 грудня 2014 року на базі гімназії пройшло засідання школи молодого вчителя хімії.

Опубліковано: 17 грудня 2014

Вже вдруге в усьому світі у період міжнародного тижня інформатики проводиться акція Година коду. http://hourofcode.com/us/uk
Цьогоріч з 8 по 14 грудня  учні нашої гімназії починаючи з 3 по 9 клас взяли активну участь у Годині коду. Година Коду є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180 країнах світу. Кожен може організувати заходи в рамках Години Коду. Одно-годинний курс доступний більш, як 30 мовами.

Опубліковано: 12 грудня 2014

12 грудня 2014 року в гімназії відбувся конкурс "Вчитель року"  в номінації "Хімія" на  базі 8-10 класів.

більше фото тут

Опубліковано: 09 грудня 2014

Маленькі волонтери з великим серцем!
В  Міжнародний День волонтера - 5 грудня , в рамках проекту «Наближаємо перемогу України. Бережемо соборність держави» учні Чернівецької гімназії №5 зорганізували і провели в палаці « Юність Буковини» благодійний вечір «Повертайся живим!». Глядачі -  гімназисти, батьки школярів,  вчителі гімназії  та громадськість міста  мали можливість, придбавши сертифікати,  допомогти нашим солдатам. Під час концерту було зібрано 16 570 грн, за які  закуплено теплі камуфльовані костюми для наших добровольців, що протистоять підступному ворогові і  боронять нас на Сході держави .
 Щиро дякуємо всім юним артистам-патріотам, котрі брали участь у благодійному концерті.
 Закликаємо всіх школярів міста долучатись до таких акцій, проводити в своїх навчальних закладах благодійні концерти, а кошти передавати нашій армії.
 Разом ми сила! Слава Україні!
Бруневич Марина, учениця 10-Б класу,
ініціатор проведення благодійного концерту

Більше фото в фотоальбомі "Благодійний концерт "Повертайся живим""