14 жовтня - День захисника України, День українського козацтва, День УПА і свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Dmytro Sahul

Початкова школа

Жалоба Ніна Петрівна

Рік народження: 1943
Освіта: , 1967р., Кам’янець-Подільський педагогічний інститут
Стаж педагогічної роботи: 49 років
Педагогічне звання: “вчитель-методист”
Підготувала переможця конкурсу з української мови ім. П. Яцика Осколова Петра (перше місце в міському і обласному конкурсі і друге місце на третьому етапі міжнародного конкурсу ім. П. Яцика).
Разом з учнями 2-А класу вона підготувала такі проекти: «Видатні українці», «Народний календар». Жалоба Н.П. щороку проводить понад 60 уроків для студентів Чернівецького педагогічного коледжу та педагогічного факультету ЧНУ.

Гаврилюк Наталія Іванівна

Рік народження: 1984
Освіта: вища, 2006р., Чернівецький національний університет, педагогічний факультет; Чернівецький педагогічний коледж
Стаж педагогічної роботи: 10 років
Посада: вчитель початкових класів
Методична проблема: «Проблема обдарованих дітей. Неуспішність учнів і шляхи її подолання.»

Сопрович Тетяна Іванівна

Рік народження: 1975
Освіта: вища, 1998р., Чернівецький державний університет ім.. Ю.Федьковича, педагогічний факультет
Спеціальність за дипломом: вчитель початкових класів та народознавства
Стаж педагогічної роботи: 21 рік
Педагогічне звання: “старший учитель”
Методична проблема: «Прийоми і методи розвитку мислення і пізнавальної діяльності на уроках української мови та читання»

Солтисік Наталія Антонівна

Рік народження: 1965
Освіта: вища, 1986р., Кам’янець-Подільський педагогічний інститут, педагогіка і методика початкового навчання
Стаж педагогічної роботи: 27 років
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії»
Методична проблема: «Використання інтерактивних технологій на уроках читання»

Паламар Ніна Мартіянівна

Рік народження: 1963
Освіта: вища, 1988р., Чернівецький державний університет, математичний факультет, Чернівецьке педучилище (1982р.)
Стаж педагогічної роботи: 34 роки
Посада: вчитель початкових класів працює вчителем початкових класів спеціалізованої школи І ступеня №23 при гімназії №5 м. Чернівців з 1982 року.
Педагогічне звання: “старший учитель”
Методична проблема: «Розвивальне навчання як фактор розвитку і самореалізації особистості. Формування гармонійно розвиненої особистості в умовах розвитку національної школи»
Тема досвіду: «Розвивальне навчання як фактор розвитку і самореалізації особистості. Формування гармонійно розвиненої особистості в умовах розвитку національної школи»

Косован Оксана Корніївна

Рік народження: 1970
Освіта: вища, 1994р., Кам’янець-Подільський педінститут, Чернівецьке педучилище (1989р.)
Стаж педагогічної роботи: 17 років
Педагогічне звання: “старший учитель”
Методична проблема: «Вивчення теорії та практики розвивального навчання за Ельконіним-Давидовим.»

Фостій Любов Святославівна

Рік народження: 1989
Освіта: вища, ЧНУ, 2011 рік, Педагогічний коледж ЧНУ ім. Ю.Федьковича, 2008 рік
Стаж педагогічної роботи: 6 років
Посада: вчитель початкових класів
Методична проблема: «Розвивальне навчання як умова формування мисленнєвих операцій у молодшому шкільному віці»

Блас Олена Володимирівна

Рік народження: 1987
Освіта: вища, Чернівецький педагогічний коледж, 2007; Чернівецький національний університет, 2011
Стаж педагогічної роботи: 9 років
Посада: вчитель початкових класів
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст 1 категорії»
Методична проблема: «Особливості організації навчальної діяльності молодших школярів за системою розвивального навчання Д. Б. Ельконіна – В. В. Давидова»
Педагогічне кредо: «Навчити дитину - вчитися самостійно.»
Діяльність: Керівник МО вчителів школи І ступеня № 23; учасник творчої групи вчителів міста та області.

Савчук Людмила Анатоліївна

Рік народження: 1980
Освіта: вища,ЧНУ, 2002 рік
Стаж педагогічної роботи: 10 років