Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!Канікули!!!! Канікули!!!!

Спортивно-мистецьке МО

Корнійчук Марія Миронівна

Рік народження: 1979
Освіта: вища, 2001р., Чернівецький національний університет, педагогічний факультет
Стаж педагогічної роботи: 5 років
Посада: вчитель музики
Методична проблема: „Використання досвіду музичного виховання школярів США та Японії”, „Творча навчальна діяльність учнів на уроках музики”, „Розвиток творчих здібностей учнів у позакласній роботі засобами мистецтва”

Головачук Одора Йосипівна

Рік народження: 1948
Освіта: вища, 1972р., Чернівецький державний університет, філологічний факультет, відділ „українська мова та література”
Стаж роботи: 46 роки , стаж роботи в бібліотеці – 10 років
Посада: бібліотекар
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст 1 категорії»
Методична проблема: „Інтелектуальний розвиток школяра – найважливіший напрям роботи шкільної бібліотеки”

Михалюк Наталія Іванівна

Рік народження: 1971
Освіта: вища, 1993р., Прикарпатський університет ім. В.Стефаника, педагогічний факультет
Стаж педагогічної роботи: 17 років
Посада: вчитель початкових класів
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст 1 категорії»
Педагогічне звання: “старший вчитель”
Методична проблема: „ігрових ситуацій на уроках в розвитку дітей молодшого шкільного віку”

Сокол Наталія Василівна
Рік народження: 1962
Освіта: вища, 1983р., Кам’янець-Подільський педагогічний інститут, вчитель фізичного виховання
Стаж педагогічної роботи: 25 років
Посада: фізичної культури, працює в гімназії з 1983 року
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії»
Педагогічне звання: “вчитель-методист”
Методична проблема: «Диференційований підхід на уроках основ здоров'я і фізичного виховання учнів початкової школи з урахуванням стану їхнього здоров'я»; «Використання інтерактивних методів навчання на уроках фізичного виховання»; «Впровадження комплексів лікувальної фізкультури у навчальний процес спеціалізованої школи І ступеня № 23».
Тема досвіду: «Диференційований підхід на уроках фізичного виховання в початковій школі з урахуванням злоров’я дітей.»
Педагогічне кредо:«Важке робити легким, складне – простим, незрозуміле – зрозумілим.»

Колісник Крістіна Сергіївна

Рік народження: 1995
Освіта: молодший спеціаліст 2016 р., Чернівецький педагогічний коледж ЧНУ ім.Ю.Федьковича , фізична культура
Посада: вчитель фізичної культури
Методична проблема: «Методика верхньої прямої подачі у волейболі , шляхи удосконалення».
Педагогічне кредо:"Працюй так, щоб дітям біля тебе було комфортно і затишно"

Бордейний Сергій Володимирович

Рік народження: 1995
Посада: вчитель фізичної культури