Тривають канікули з 15.10 до 27.10.

Спортивно-мистецьке МО

Корнійчук Марія Миронівна

Рік народження: 1979
Освіта: вища, 2001р., Чернівецький національний університет, педагогічний факультет
Початок педагогічної кар'єри: 2000 р.
Посада: вчитель мистецтва

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії»

Педагогічне звання: "старший вчитель"
Методична проблема: "Використання досвід умузичного виховання  школярів США та Японії», «Творча навчальна діяльність учнів на уроках мистецтва», «Розвиток творчих здібностей учнів у позакласній роботі засобами мистецтва”

Головачук Одора Йосипівна

Рік народження: 1948
Освіта: вища, 1972р., Чернівецький державний університет, філологічний факультет, відділ „українська мова та література”
Початок педагогічної кар'єри: 1967 р.
Посада: бібліотекар
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст 1 категорії»
Методична проблема: „Інтелектуальний розвиток школяра – найважливіший напрям роботи шкільної бібліотеки”

Михалюк Наталія Іванівна

Рік народження: 1971
Освіта: вища, 1993р., Прикарпатський університет ім. В.Стефаника, педагогічний факультет
Початок педагогічної кар'єри: 1997 р.
Посада: вчитель мистецтва
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії»
Педагогічне звання: “старший вчитель”
Методична проблема: "Використання інформаційних технологій на уроках мистецтва”

Сокол Наталія Василівна
Рік народження: 1962
Освіта: вища, 1983р., Кам’янець-Подільський педагогічний інститут, вчитель фізичного виховання
Початок педагогічної кар'єри: 1983 р.
Посада: фізичної культури, працює в гімназії з 1983 року
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії»
Педагогічне звання: “вчитель-методист”
Методична проблема: «Диференційований підхід на уроках основ здоров'я і фізичного виховання учнів початкової школи з урахуванням стану їхнього здоров'я»; «Використання інтерактивних методів навчання на уроках фізичного виховання»; «Впровадження комплексів лікувальної фізкультури у навчальний процес спеціалізованої школи І ступеня № 23».

Бордейний Сергій Володимирович

Рік народження: 1995
Освіта: вища, 2018 р ., Чернівецький національний університет, факультет фізичної культури та спорту, вчитель фізичної культури
Початок педагогічної кар'єри: 2015 рік
Посада: вчитель фізичної культури

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст 1 категорії»
Методична проблема: «Сучасний підхід до проведення уроків фізичного виховання. Використання інноваційних форм і методів навчання»

Лук'янишин Сергій Миколайович

Рік народження: 1963
Освіта: вища, 1986 р ., Чернівецький державний університет, фізичний факультет
Початок педагогічної кар'єри: 2016 рік
Посада: вчитель захисту України

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст»
Методична проблема: «Формування соціальної компетентності із застосуванням сучасних технологій на уроках Захисту України»

Зав’ялець Андрій Романович

Рік народження: 1995
Освіта: вища, 2017р., Чернівецький національний університет, факультет фізичної культури та спорту, вчитель фізичної культури та тренер з різних видів спорту;
Початок педагогічної кар'єри: 2017 рік
Посада: вчитель фізичної культури

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст»
Методична проблема: «Роль фізичного виховання у збереженні рівня здоров’я учнів різного шкільного віку»